Etykiety: , , , , , , , ,

Bo Polski Developer to Sprzedajna Dziw...na Postać

Ciekawe co to? i nie jest to link
do tego artykułu :)

Puknijcie wy się wszyscy w głowę - mam dość tego, że kolejne Polskie StarytUp'y zostają sprzedane poza kraj... mało tego sprzedane w 100% nie dość że Polski Developer to  DziwkaNa postać to jeszcze do tego Materialista nie patrzący w przyszłość i wypierający się własnego języka...

Pierwszy lepszy przykład z brzegu... http://TopicMarks.com/ (nie będę przedstawiał wejdźcie sobie np. na AntyWeb) przykład z Naszą Klasą (wyprowadzenie większości udziałów poza PL to za oklepany przykład) pomysł został w 100% sprzedany zapewne za kilka milionów - oznacza to, że Twórcy dostali pieniądze za pomysł (za jego dalsze udoskonalanie też) i nie dostaną np. % gdy pomysł stanie się powszechny jeszcze bardziej (zwyczajnie na tym tracąc) - nie omieszkam użyć stwierdzenia, że są to Materialiści nie patrzący w Przyszłość - bo gdyby zostawili sobie np. 30% to mieliby stałe pasywne źródło dochodów idealne na rozwijanie następnego pomysłu - bo przecież jednorazowy przelew kiedyś się skończy tak jak wygrana z Totolotka!

Autorzy takich startupów wypierają się też własnego języka - nie znajdziecie na nich Polskiej wersji językowej... wszystko po Angielsku lub Niemiecku nawet wersje Rosyjskie takich serwisów widziałem - ale Polskiej (ojczystej) nie ma i na 99,9% nie będzie przyszłości!

Jestem Patriotą (ale tym prawdziwym nie "marszowym") również w Internecie - nie zwalnia mnie to że jestem tutaj poniekąd anonimowy chodź podpisuje się własnym imieniem i nazwiskiem - trochę mnie to razi... z innej beczki czy wiecie kto wynalazł i skąd był wynalazca wycieraczek samochodowych... oraz co się z tym pomysłem stało?

Szkoda, że dobre pomysły nie zostają w kraju tylko Programista i Developer ich okazuje się Dziw...itd.

fruGoś*

* Od dziś będę podpisywał tak posty na tym blogu, tuTek jest zarezerwowany dla bloga turystycznego TuTurysta, a żeby nie robić szumu i niepotrzebnego zamieszania :)
::

Klinij w Plusik - Postaw Frugo

1 komentarze:

  1. daffynsky pisze...:

    Cóż to za gwarantowane nagrody ? :) Ciekawe, ciekawe :P

Prześlij komentarz

Dziękujemy :)