Etykiety: , , , , , , , ,

Zobacz Jak Przywrócić ustawienia Fabryczne w Android 2.2.1 i nie tylko :)


Jak Przywrócić ustawienia Fabryczne w Android 2.2.1 na przykładzie Huawei U8500?Mamy właściwie dwa sposoby, pierwszy to właściwie Android 2.2 Hard Reset - wykonuje sie go prosto... ale kombinacja w Huawei'u nie działa... dla jasności powiem jak go wykonać :)

1. Najpierw wyłączasz telefon
2. Wciskasz VOLUME DOWN, a nastepnie Przycisk zasilania ewentualnie SEARCH + VOLUME DOWN lub SEARCH + PPOWER + VOLUME DOWN (możesz kombinować... lub poszukaj w internecie szczegółową instrukcję dla Ciebie)
3. Przyciskami VOLUME wybieramy opcje STORAGE CLEAR lub CLEAR STORAGE
4. Wybieramy tę opcję przyciskiem POWER
5. Potwierdzamy przyciskiem VOLUME UP lub Odzucamy przyciskiem VOLUME DOWN

Wersja Prostsza zakłada, że wchodzisz po prostu w Menu i w zależności od telefonu i Androida.
U mnie na HUAWEI 8500 z Androidem 2.2.1 wchodzi się w USTAWIENIA > PRYWATNOŚĆ > USTAWIENIA FABRYCZNE, w większości telefonów robi się to USTAWIENIA > PAMIĘĆ I KARTA SD > USTAWIENIA FABRYCZNE

Pamiętaj o wykonaniu backupu danych, smsów, kontaktów i innych danych :)
Po resecie musisz wprowadzić wszystkie rzeczy na nowo - od konfiguracji konta Google po dane sieci WiFi, aplikacje - w przypadku HardReset nie usuniesz roota, ani upgradu do nowej wersji Androida!

Hard Reset powinniśmy stosować ZAWSZE po tym, jak aktualizacja oprogramowania nie zakończyła się powodzeniem, mieliśmy wirusa na telefonie... ale po co pamiętać o antywirusie do Androida - swoją drogą polecam McAfee :D czy przy częstych błędach systemowych aplikacji... oczywiście najlepiej przeprowadzać easy reset - przez menu, ale nie zawsze to jest możliwe :)

Mam nadzieję, że pomogłem :)

Mateusz tuTek Jaworowicz
::

Klinij w Plusik - Postaw Frugo

2 komentarze:

  1. Anonimowy pisze...:

    Mamy 2014 rok ale fajnie dupę uratowałeś bo ni ciul na starym już Desire Z nie mogłem znaleźć tego..a to było takie banalne :)

  1. Anonimowy pisze...:

    Dzięki stary, nawet android podane zakładkę prywatność a tutaj trzeba ustawień fabrycznych szukać w KARCIE SD - co za debile...

Prześlij komentarz

Dziękujemy :)