Drobnym Druczkiem, drukiem, czcionką :P


Istotny, ważny, często unikany - nie tylko chodzi o internetowe testy ciążowe (sic!) za 62zł tygodniowo, ale też o drobne często pomijane fragmentu opisu w sklepie internetowym czy na allegro co udowodniano już nie raz.

W umowach też warto zwracać na to uwagę bo za chwilę 10% odsetek na lokacie to tak naprawdę 1% a reszta to prowizja banku potrącana po zakończeniu lokaty :P

Co ty pitolisz - o czym ten wpis?


Ano o zmianach we wszystkich dotychczasowych projektach Grupy AG ESSEKER. Od dnia 12 Sierpnia 2012 wszystkie internetowe projekty wymienione poniżej będą rozwijane pod marką "Drobnym Druczkiem" - na dniach powstanie strona internetowa projektu agregująca wszystkie posty. Ułatwi to czytanie, subskrybowanie i pozycjonowanie marki.


Drobnym Druczkiem


Drobny Druczek to nazwa nieistniejącego już bloga na onecie - pierwszego, mojego bloga - pisałem na nim bardzo rzadko, bo dostęp do internetu miałem może raz w miesiącu w szkole i u kogoś z rodziny drugi. Jestem przecież sentymentalnym snobem i egoistą z zasadami określonymi w projekcie "Testament".


Sieć, czyli w kupie siła


Sieć jako internet, ale też sieć jako moje projekty (na liście są też projekty, które po czasie [nawet długich latach] będą dalej rozwijane :)

No-To-Frugo - no-to-frugo.blogspot.com - drobnym druczkiem napiszę też ciekawostkę - otóż blog, który właśnie czytasz, powstał na cele zakładu, którego sensu już teraz nie potrafię wytłumaczyć, ale pamiętam, że go przegrałem :P

Markowy VIP - vip.wordpressy.pl - będzie trzecie podejście do tematu z racji wysokich pozycji na topwe pozycje w google i ruch "buk wie skond" 

TuTurysta Nie Turysta - TuTurysta.com - Flagowy blog, który mam okazję prowadzić z powodzeniem unikając niepotrzebnych i zbędnych reklam, Drobnym Druczkiem dodam, że blog TuTurysta posiada nazwę wymyśloną na GoldenLine po burzliwych dyskusjach. 

Kawus - kawus.weebly.com - szczerze powiedziawszy projekt spisany na straty, ale z tego co widzą moje statystyki to jednak ruch jest spory, zapotrzebowanie na tematy też (szczególnie o tym jak otworzyć kawiarnię) - oznacza to reaktywacje projektu

WszystkoiNic.com - Projekt w trakcie "rysowania" strategii :)

Odchudzajsie.com i poboczne projekty związane ze zdrowym życiem - pierwszy typowo komercyjny projekt w związku z przystąpieniem do MLM Kyani. Tutaj znajdziecie Produkty Kyani

W tle chodzą jeszcze decyzje o reanimacji innych projektów, ale to tylko plany - póki co brakuje redaktorów!

Pozycjonowanie Marki to tylko pierwszy krok


Głównym założeniem jest uproszczenie przechodzenia czytelników z jednego - do drugiego bloga, przywiązanie czytelników oraz jednolita siatka redaktorska. 

Zmiana na nową markę to powstanie nowych standardów mojego blogowania. Powstaną regulaminy komentowania, przybędą redaktorzy i wpisy gościnne oraz regularność wpisów. 

Co do tej pory nie było spotykane - Wpisy będą promowane w innych wpisach gościnnych pisanych bezpłatnie dla innych blogów - pierwszy przykład widać już we wpisie Czy warto kupić iPad'a Mini?

Oznacza to, że nawet jak mnie nie lubicie będziecie mnie widzieć na waszych ulubionych blogach, które chcąc niechcąc będą się włączać do sieci Drobnego Druczka, gdzie drobnym druczkiem będzie zapis, że to właśnie ja jestem autorem danego wpisu. 

Na dniach przedstawiony zostanie koncept strony internetowej marki oraz jej logotyp pokazujący z kolei możliwości twórcze Grupy AG ESSEKER (drobnym druczkiem: czy wiesz, że ESSEKER to nazwa wyjęta z filmu "lustra"? a wcześniej produkty były rozdzielane na marki FRYF i IAR FRYF.)

Zapraszam do Hejtowania :)
Mateusz


::

Klinij w Plusik - Postaw Frugo

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękujemy :)