Etykiety:

Usiąść, Przysiądź (Pozamiataj)


Jakiś czas temu (13 Stycznia Piątek 13:13) napisałem wam Testament, obiecałem w nim, że zmienie się - nie będe sztywniakiem, pokażę się z innej (może lepszej strony) jednym sie to podobało innym już mniej.

Dziś jest testament część 1 1/2 - teraz pytanie co z tego zostało? Co się stało?

Ano dużo... miałem to napisać dopiero w swoje urodziny, ale dziś tak sobie usiadłem w samochodzie i myślę... zamknąłem oczy i pokazał mi się pewienobraz - akurat to jaki jest mało ważne, ale poczułem się wtedy jak obcy, którego muszą wyeliminować "Faceci w Czerni".

Spojrzałem na całe swoje życie i stwierdziłem że tak naprawdę nic z tego co sobie nieobiecywałem nie dokonałem, a to co robie to nie jest to czego chciałem... "efekty" to tylko iluzja czyli w sumie to samo co pisałem w styczniu - "moje życie to iluzja i udawanie szczęścia".

Jestem w związku, mam rodzine, troche się poprawiło i udaje mniej bo jestem (powiedzmy) szczęśliwy, ale z drugiej strony pojawiają się minusy, które jak na nie spojrze z boku poprostu mnie zaczynają przerastać - Przykład, postanowiłem nie być pracoholikiem... efekty są takie, że zarabiam 3x mniej i nie stać mnie na życie na poziomie chociażby takim jak rok temu... i co mam teraz zrobić - to są postanowienia - jeżeli je złamie znów będe tym samym EmDżejem który jest niesłownym fajtłapą życiowym i którego wpisy na Facebooku "Jestem Żałosny" widzę tylko ja... cóż zobaczymy co z tego będzie i byle do Września bo do części drugiej jeszcze wiele rzeczy może się zminić.
::

Klinij w Plusik - Postaw Frugo

1 komentarze:

  1. Anonimowy pisze...:

    "Jestem w związku,(...) i udaje mniej bo jestem (powiedzmy) szczęśliwy" - nie jesteś szczęśliwy w związku? Jesteś w związku, który Cię nie satysfakcjonuje? Pytam, bo nieraz tak się zdarza i trzeba udawać niestety... :/

Prześlij komentarz

Dziękujemy :)