Etykiety: , , ,

Jedno Zdanie, które wszytsko zmienia...Jakiś czas temu do czasopisma MaleMen (które uwielbiam) wysłałem artykuł pod tytułem - "Jeden Dzień, który wszystko zmienia", który potem zmieniłem na "Kiedy szukamy sensu w życiu" - Prawdopodobnie na tym blogu nigdy go nie opublikuje, ale jako ciekawostkę powiem Ci, że artykuł wysłałem z masą błędów, literówek bez czytania i myślenia po jego napisaniu.

Pisałem w nim m.in.

(...) Czasem nadchodzi jeden dzień – po latach przypominamy sobie o nim – czasem udajemy, że nie istnieje, ale pamiętamy i wspominamy – to jakiś przełom w naszym życiu – nie zawsze możemy się przyznać, że taki dzień istnieje, ale nie sobie – innym – boimy się (...)
Czasem wypowiadamy zdanie, którego żałujemy najbardziej ze wszystkich i czasem też mamy ich kilka - zdania, które zmieniły naszą rzeczywistość wpływając na przyszłość i przypominając o przeszłości.

Jednak czasem słyszymy takie zdanie - słyszymy je i daje nam nadzieje, albo skreśla wszytsko to co do tej pory uważaliśmy za prawdę - może to być "zostaniesz ojcem" - dla jednych ta wiadomość będzie najszczęśliwszym momentem dla innych będzie koszmarna, tak samo jak "moja mama przyjechała na obiad" - dla jednych będzie to okazja do radości i pokazania się teściowej od dobrej strony, dla innych to istny koszmar... to błahe przykłady, ale czasem można powiedzieć coś co zburzy albo zaburzy relacje między partnerami np. "Jak mnie zostawisz to mam zawsze plan B" - zdanie, które wypowiedziałem przez niecałymi 2 godzinami, którego żałuje, a które wcale nie miało mieć takiego wydźwięku jednak mimo to jesteśmy razem w związku.
Żyj tak, abyś nie musiał nigdy żałować swoich słów i aby nikt z twich najbliższych nie usłyszał, że coś ci się stało


::

Klinij w Plusik - Postaw Frugo

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękujemy :)