Etykiety:

Wspaniały Widok na Nic interesującego

Jest 13 Styczeń 2014, 13:13, a więc czas na opublikowanie tego właśnie wpisu - 101 wpis tutaj.


Tytuł oddaje to jak wygląda moje życie... z kolei zmierzam do głównego celu obranego w pierwszym testamencie:
Koniec życia, życiem innych i życia tak jak inni chcą.

Poprzedni rok można powiedzieć, że okazał się taki jak oczekiwałem - bez jakiś ekscesów czy problemów, zmiany ponadplanowe to sprzedawanie się na etacie (ci co czytali wersje poprzednie wiedzą o co chodzi).

Rok 2013 był rokiem pełnym sukcesów! Nie mam więc zbyt wiele do narzekania w tym roku, bo zmiany przynoszą skutek i jestem coraz bliżej zamierzonego celu.

Dzisiaj będzie tylko 1/3 całości z uwagi na to, że zacząłem pracę, a ten wpis mogą czytać współpracownicy pełna wersja dostępna będzie na blogu "Little M" więc tam zapraszam po uzupełnienia.

W domu niestety pewne rzeczy się pogorszyły - nadal czuje się tutaj jak obcy, którego Smith musi zlikwidować, ale zgodnie z założeniami bywam tu coraz rzadziej i całe szczęście - są momenty, gdy chce się tu być, ale naprawdę ostatnio jest to tylko tendencja spadkowa - jak zwykle to samo - nic o mnie nie widzą i nigdy nie chcieli wiedzieć.

Miałem najlepsze wakacje pod słońcem - plaża, apartament, drinki - to samo z sylwestrem więc zmiany przynoszą skutek, ale oczywiście nie obejdzie się bez spierdolenia niektórych osób i narzekania.

Jak zwykle tego dnia mam mieszane uczucia, z jednej strony cieszę się z niego bo to mój prawdziwy początek roku, ale z drugiej zawsze łapię doła bo przypominam sobie o pewnych przykrych faktach z przeszłości.

Jest jedna osoba, którą w tym roku spuściłem na bambus zasłużyła sobie tym, że najpierw oszukała, potem przyznała się do tego i tego samego dnia zrobiła dokładnie to samo więc po co się męczyć ?

Kamiś - mam nadzieję, że i w tym roku dotrzymasz danej mi obietnicy

Praca... Nawet sobie nie zdajecie sprawy jak często mam ochotę pewne osoby wziąć złapać za włosy i wyszarpnąć z tego punktu - jak pamiętacie nie miałem nikogo udawać, ale w pracy się nie da... z jednej strony dla pracowników i współpracowników, a z drugiej (bardziej) dla klientów bo czasem naprawdę dać takiego kopa w d* bo przyjdzie taki i gada historię całego życia, zajmuje mu to pół godziny ludzi w kolejce pełno, którzy byli by produktywni, a przyszedł tylko po dodanie mu jednej osoby do kontaktowa - nie mam nic przeciwko pomocy innym inboud marketing, ale też bez przesady.

Darek jak zwykle wkurwiał mnie niemiłosiernie - najpierw znajduje "miłość swojego życia", a potem nagle ma ją  głęboko w dupie po czym miłość mu przechodzi i znów z nią jest "przyjacielem" (łóżkowym chyba) 

Michał z Wro niestety wyjechał i nie mam jak się z nim jak skontaktować, a czasem przyda mi się terapia anty-dołowa, a ostatnio mam naprawdę cieżki okres w życiu bo jak zwykle wspomnienia nie dają o sobie zapomnieć.

TWFtIG5hZHppZWrEmSwgxbxlIHRvIGNvIGJ5xYJvIGtpZWR5xZsgd3LDs2Np

Za uratowanie nie raz d*y dziękuję Michałowi z Wawy i nic więcej dodawać nie trzeba - poprostu dzięki wielkie!

Ten rok  będzie decydujący w wielu kwestach bo od jakaiegoś czasu poważnie myślę o działalności, mam zamiar się wziąć w garść jeżeli chodzi o sprawy finansowe i wszystko ogarnąć wcześniej niż to było w planach, a Wakacje spędzić na Majorce - miało to się stać wcześniej.

Inna sprawa, że w tym roku robię totalne czystki z toksycznymi znajomościami i naprawdę nie będę miał do kilku osób skrupułów - bo po cholerę zadawać się z kimś kto nie szanuje ani mojego, ani swojego czasu.

Więcej na Little M już niedługo dla zamkniętej grupy użytkowników :)

P.S.
Na koniec coś z innego (poprzedniego wpisu)

Istnieją dwie podstawowe siły: strach i miłość. Kiedy mamy strach w oczach - boimy się zginać i wycofać z życia. Kiedy jesteśmy zakochani, jesteśmy otwarci na wszystkich, wierzymy, że życie ma do zaoferowania więcej pasji, emocji i akceptacji. Musimy nauczyć się kochać siebie w pierwszej kolejności, w całej chwale naszej i naszych niedoskonałości. Jeśli nie możemy kochać siebie, nie możemy w pełni otwarcie kochać innych i wykorzystywać swojego potencjału. Rozwój i wszystkie nadzieje na lepszy świat to otwarte serca ludzi, którzy przyjmą życie takie jakie jest.
Na tym chciałbym zakończyć, ale to nie jest koniec tylko Mój i Wasz nowy początek.
::

Klinij w Plusik - Postaw Frugo

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękujemy :)